2017 m. lapkričio 18 d. MATE projekto ekspertė Dr. Monika Baryła-Matejczuk ir projekto koordinatorė Magda Janiak dalyvavo 13-ajame Chełm regiono šachmatų turnyre, kurį organizavo Bialopole viešoji pradinė mokykla.

Turnyras prasidėjo MATE projekto „Multidimensinis analitinis mokymas” pristatymu. Buvo pristatyti projekto tikslai, produktai ir bendradarbiavimo su mokyklomis, mokytojais, šachmatų sporto treneriais planas. Be to, įrankis, kuriamas projekte, pristatytas jauniesiems šachmatų žaidėjams.

Turnyrą organizavo sporto klubų, viešųjų mokyklų bei vietos ir regiono administracija – Sporto klubas „Astra” iš Leśniowice; regiono valdžios atstovai iš Chełm; Leśniowice komuna; Białopole komuna; Bialopole kultūros centras.

Turnyre dalyvavo 48 dalyviai iš Lenkijos bei Ukrainos. Varžybos vyko šveicariška tvarka: sužaisti 7 žaidimai, skiriant 15 min vienam žaidėjui. Turnyre dalyvavo šių kategorijų žaidėjai – jaunučiai iki 12 metų, jaunučiai ir jauniai iki 18 metų. Atskirai buvo sužaistos atvirosios ir moterų varžybos. Varžyboms vadovavo ir teisėjavo p. Edward Chowra.

Daugiau informacijos organizatorių tinklapyje:

http://www.lesniowice.lubelskie.pl/2017/aktualnosci/ee118.html

http://bialopole.eu/index.php/1838-szachowy-turniej-niepodleglosci-ziemi-chelmskiej