Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie serdecznie zaprasza szkoły podstawowe, kluby szachowe oraz kadrę dydaktyczną szkół do udziału w testowaniu opracowanego nowoczesnego, modułowego, bezpłatnego oprogramowania, wspierającego kompetencje poznawcze oraz szachowe uczniów.
Gra wspierająca kompetencje szachowe i poznawcze jest dostępna dla uczniów i nauczycieli.
W czerwcu zostaną zorganizowane warsztaty dla nauczycieli – dotyczące przydatności narzędzia w pracy zawodowej.
Wszystkie szkoły i instytucje współpracujące z organizacjami partnerskimi będą mogły swobodnie i bezpłatnie korzystać z narzędzia w kolejnym roku akademickim.
Korzyści dla szkół oraz nauczycieli:
Projekt oferuje różnego rodzaju możliwości współpracy dla nauczycieli. Dotyczą one zarówno wsparcia szkół w prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem narzędzia on-line jak i wsparcia nauczycieli w procesie doskonalenia zawodowego. W związku z tym nauczyciele biorący udział w projekcie, mają możliwość współpracy z ekspertami w opracowywaniu scenariuszy zajęć przedmiotowych, które zawierać będą treningi szachowe i poznawcze.
Współpraca ta zostanie potwierdzona stosownym zaświadczeniem o udziale w pracach merytorycznych, a wypracowane autorskie materiały zostaną realizowane przez nauczycieli krajów partnerskich: Hiszpanii i Litwy.
Szczegółowe informacje na temat projektu:
- Prezentacja o projekcie MATE:
Warunkiem udziału w projekcie jest podpisanie odpowiednich dokumentów znajdujących się poniżej.
Załączniki:
- deklaracja - udział szkoły w projekcie MATE wersja edytowalna
- deklaracja - udział nauczyciela w projekcie MATE wersja edytowalna
- formularz dla nauczyciela, wersja online: https://goo.gl/forms/OkSlfvuxAw3lcfw03
- prezentacja nt. projektu MATE
Formularze rekrutacyjne (skany) prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.